top of page

Академія професійного розвитку

У структурі Академії працюють три центри.

Центр освіти забезпечує розроблення та реалізацію програм підвищення кваліфікації для фахівців на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «магістр» для забезпечення індивідуальних потреб замовників, а також на запит органів державної служби та місцевого самоврядування, державних установ, організацій, бізнесу. Основні напрями освітньої діяльності сфокусовані на підвищенні кваліфікації у сфері педагогічної освіти та державної служби.

Центр просвіти і комунікацій забезпечує розроблення та розповсюдження інформаційно-методичних, науково-популярних матеріалів, які виступають орієнтирами для розвитку особистості, в т.ч. професійному, розкривають особливості процесів освіти впродовж життя.

Науково-дослідний центр здійснює розроблення та проведення досліджень в галузі підвищення кваліфікації, післядипломної освіти, організацію та проведення наукових та методичних конференцій, форумів, створення власного друкованого ЗМІ для поширення результатів діяльності Академії, узагальнення досвіду та залучення провідних фахівців та експертів тощо.

Статут Академії

APD_logo_rgb_page-0001.jpg
bottom of page